Olivia
 
Untitled Document
Untitled Document
Etiketler
Aranan Etiket : Claire MacFersun
Makaleler
Yaşamak İçin İkinci Şans
 

Claire MacFersun ikinci bir şansa sahip olduğu için minnettar

İlişkiler hepimiz için önemlidir. Herkes hayatlarının belirli bir zamanında bir ilişkiden dolayı incinmişlerdir. Çoğu insan hayatlarının tümünü, kendilerine tamamlandıklarını hissettiren ve ferahlık getiren bir şeyleri – veya daha doğrusu birisini – aramakla geçiriyor. Genellikle ne yaparlarsa yapsınlar kendilerini her durumda sevecek birisini arıyorlar. Böyleyce hayatlarında ikinci şansı yakalayacaklarını ve geçmişlerini geçmişte bırakabileceklerini umut ediyorlar. Hepimizin de çok iyi bildiği gibi gerçek hayatta bu tür düşünceler maalesef her zaman gerçekleşmiyor.
 
Çok azımız hayatta pişmanlık duymayacağımız bir hata yapmıyoruz. Ben, çoğumuzun yaptığı gibi, hayatımda pişmanlık duyduğum hataları birkaç defa yaptım.
 
devamı
 
Tüketim: Bana ver! Bana ver!
 

Claire MacFersun İstanbul'daki AVM sayısına şaşırıyor

Amerika’dan gelen misafirlerimden birisi, “Buradaki alışveriş merkezlerini gezerken, bir ekonomik kriz olduğunu asla tahmin edemezsin,” dedi.

Ekonomik düşüşlerde bile perakende satış mağazaları ve ev gereçleri mağazalarının her zaman müşterileri olduğu gözlemleniyor. Belki alışıla geldiği gibi çoğu kişi satın almıyor fakat bir çok kişi mağazaların dışındaki vitrinlerle ilgileniyor.

devamı
 
Ruhsal Teyzem - Rucktashel Kardeş
 

Claire MacFerson, hayatında çok önemli birini sevgiyle hatırlıyor

Rucktashel Kardeş'ten başka bir isimle anılmıyordu. Benim için o sadece buydu. Sıcak kalpli ve sevgi dolu gülümsemesi olan bir kişiydi ve her Pazar ve Çarşamba günleri kilisede beni sıcakkanlılıkla karşılardı.

West Eleventh Street Church of God kilisesinde kurtulup vaftiz olmuştum. Rucktashel Kardeş ve çoğu WCG arkadaşı bana tamamen kollarını açtılar ve sosyal çevrelerine kabul ettiler. Onların toplantılarına gitmeyi ve kırkyamayı dikmelerini seyretmeyi seviyordum ve onlardan dünyanın çevresindeki farklı yerler hakkında çok şey öğrendim. Onlardan dünya için nasıl dua etmem gerektiğini öğrendim. Rab’le birlikte nasıl yürümem gerektiğini öğrendim, çünkü onlar beni önemsiyor ve seviyorlardı.

devamı
 
Mutluluk: İyi Zamanlarda ve Kötü Zamanlarda!
 

Claire MacFersun, bizi gerçekten ne mutlu edebilir diye düşünüyor

Geçen gün, bir Amerikalı’nın diğer bir Amerikalı’ya şöyle söylediğini duydum: “Eğer bir Amerikalı’nın internet ağını almaya mali gücü yetmiyorsa o kişi fakir olarak nitelendirilir.” Bu olay bana fakirliğin ne demek olduğunu düşündürmeye başladı.

Bu ekonomik kriz süresince, çoğu insan aileleri için yiyecek sağlamaya çalışıyor, nedenler yaratıyor ve sadece onların anlamları içinde yaşıyorlar. Sadece bazı eşyaları ve birkaç parça donanım araç gereçleri olmadığı için fakir olduklarını düşünmüyorum.

devamı
 
Untitled Document
Diyabet veya Şeker Hastalığı - Risk Altında Mısınız?
Olivia Tanıtım Reklamı
Mutluluk: İyi Zamanlarda ve Kötü Zamanlarda!
Ruhsal Teyzem - Rucktashel Kardeş
Bu Bayana Göre Bir İş Değil!
Enstrüman Çalmayı Öğrenmenin Yararları
Sabırlı Olmanın Sanatı
Yaşamak İçin İkinci Şans
Türkiye'deki Üniversitelerin Kapıları Kızlara Ardına Kadar Açık!
Hesaplaşma ve Öç Alma
Untitled Document tapınma mutluluk yardım yaşam tarzı bilgisayar Luka turizm Nuh'un Gemisi acılar Marge Zemina
Ajax Poll Script - Demo
En beğendiğiniz mevsim hangisidir?
  • Yaz
  • Kış
  • İlk Bahar
  • Son Bahar
Ajax Loader
 
 
 
 

© 2013 e-oliva.info All rights reserved.