Olivia
 
Untitled Document
Olivia Hakkında
 
Her Yaş İçin Bir Umut

OLIVIA’da ki bizler yaşamın heyecan verici ve anlamlı olabileceğini okuyucularımıza göstermek için buradayız. Hayatınızda keşif, büyüme ve bereket olabilir. Bazen kendinizi yapayalnız ve mücadele içinde hissedebilirsiniz. Bu zor zamanlarda ve zorlu ortamlarda veya ilişkiler, bizim yapamadığımız bir şekilde Tanrı’nın lütfuyla büyümemiz için bize yardım edebilir.

Güzellik, moda, evlilik, sağlık, çocuk yetiştirme, doğru kişiyi bulma, iş, emeklilik, ve hobiyle ilgileniyor musunuz?  OLIVIA Hristiyan prensiplerine dayalı daha önce yaşamlarında hiç umut olmayan fakat şimdi yaşamlarında umut ve sevinçle gerçeğe sarılmış insanların gerçek yaşam öykülerini getiriyor. OLIVIA okuyucuları gibi, biz de hayatın her kesiminden insanlarız: Profesyonel sağlık çalışanları, eğitimciler, iş kadınları ve öğrencilerin yanı sıra sadece “sıradan” anneler – ev kadınları bize katkıda bulunmaktadır.

OLIVIA’da ki amacımız sizi sadece teşvik etmek değildir. Çeşitli korkular yaşayan insanlara umut sağlamak istiyoruz. Bir çok kadın, bugün bir şekilde korku içinde yaşıyor. Şişmanlık korkusu, hastalık korkusu, hiç bir geliri olmama korkusu, doğru adamı bulamama korkusu, çocuklarınızın korkusu... Bu günlerde ve bu devirde tedbirli olunması gereken şeyler var. Fakat yaşamımızdaki korku yaşamımızı yönetmemeli. OLIVIA “hayat yolunda” size yol göstermek , daha iyi bir yaşama başlamanıza ve hayatın doluluğunu hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bundan daha harika bir şey düşünemiyorum!

Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum eklenmedi..
Etiketler:
 
Untitled Document
Diyabet veya Şeker Hastalığı - Risk Altında Mısınız?
Olivia Tanıtım Reklamı
Bu Bayana Göre Bir İş Değil!
Enstrüman Çalmayı Öğrenmenin Yararları
Yaşamak İçin İkinci Şans
Ruhsal Teyzem - Rucktashel Kardeş
Mutluluk: İyi Zamanlarda ve Kötü Zamanlarda!
Sabırlı Olmanın Sanatı
Hesaplaşma ve Öç Alma
Türkiye'deki Üniversitelerin Kapıları Kızlara Ardına Kadar Açık!
Untitled Document tapınma mutluluk yardım yaşam tarzı bilgisayar Luka turizm Nuh'un Gemisi acılar Marge Zemina
Ajax Poll Script - Demo
En beğendiğiniz mevsim hangisidir?
  • Yaz
  • Kış
  • İlk Bahar
  • Son Bahar
Ajax Loader
 
 
 
 

© 2013 e-oliva.info All rights reserved.